Fotopułapka 6310 WMG HD z modułem MMS

Fotopułapka 6310 WMG HD z modułem MMS


1 496,00 zł
1 987,00 zł

Fotopulapka 6310 WMG / Kamera leśna 

Zdjęcia w wysokiej 12-megapikselowej rozdzielczości, filmy nagrywane są w jakości HD, a kąt widzenia obiektywu wynosi 100˚. Dodatkowo urządzenie posiada czarne diody podczerwieni ( niewidoczne dla ludzkiego oka)umożliwiające rejestrację nocną.

W tym modelu zainstalowane, są dodatkowe czujniki które zwiększają kąt wyktywania ruchu do 100˚, dzięki temu zwiększa się szybkość reakcji aparatu.

Niewielki rozmiar oraz barwy ochronne pozwalają na lepsze ukrycie fotopułapki.

Urządzenie charakteryzuje się niskim poborem energii dzięki czemu zapewnia bardzo długi czas pracy. Fotopułapka posiada wiele ciekawych i przydatnych dodatkowych funkcji:

  • Tryb „Time Lapse” - aparat automatycznie i ciągle robi zdjęcia oraz filmy wideo w określonym przedziale czasu. Jest to bardzo przydatne podczas obserwacji przyrodniczych jak np. kwitnienie roślin oraz do monitoringu terenu bez nadzoru (np. parkingi)

  • Wbudowany kolorowy wyświetlacz LCD (2") do przeglądania zdjęć i filmów

  • Możliwość zdalnego wprowadzenia zmian w ustawieniach parametrów działania fotopułapki poprzez wysłanie z telefonu komórkowego sms-a z odpowiednim kodem

  • Możliwość zdalnego wykonania zdjęcia za pomocą przesłanego na wiadomości sms z odpowiednim kodem i przesłania go na podany w ustawieniach numer telefonu / adres e-mail

Fotopułapka posiada moduł do wysyłania wiadomości MMS (wysyła zdjęcia na telefon komórkowy) i wiadomości e-mail .

Szczegółowa specyfikacja i opis znajdą Państwo na naszej stronie głównej:
http://monitoring-centrum.pl/pl/p/Fotopulapka-6310WMG/756

Uwaga!!! Na rynku pojawiły się niskiej jakości kamery, które wyglądają łudząco podobnie.